• İletişim
  • 0 850 241 86 82

Pazartesi - Cuma (08:30 - 20:00)

UDENTO CONCEPT

HiZMETLERİMİZ

İmplant Diş Tedavisi

Diş implantları, eksik dişlerin fonksiyon ve estetiğini geri kazandırmak için çene kemiğine yerleştirilen ve % 100 titanyumdan yapılmış yapay diş kökleridir.

Zirkonyum Kuron

Çürük veya travma nedeni ile doğallığı ve estetiği bozulmuş olan dişlere eski güzel görünümlerini kazandırmak anacıyla yapılan diş kaplamasıdır.

Diş Protezi

Kaybedilmiş dişlerin yerine konulması için hastanın ağız yapısına uygun farklı yöntemlerin uygulandığı tedavilerdir.

Çene Eklemi (TME) Rahatsızlıkları

İnsan bedeninin en çok çalışan ve en karmaşık yapıya sahip olan eklemi, çok gelişmiş hareket kabiliyetine sahip olan çene eklemidir. Çene Eklemi Rahatsızlıkları kulak çınlaması, kulak, baş, yüz ve göz ağrısı gibi belirtiler gösterir ve günümüzde yaygın bir kesimi etkisi altına almış durumdadır.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız içerisindeki tüm yumuşak ve sert dokuların (dil, yanak, dudak, tükürük bezleri vb.) dişlerin, çenelerin ve çene ekleminin her türlü rahatsızlığının ve hastalığının teşhisi ve cerrahi tedavileri gerçekleştirilir.

Kanal Tedavisi

Kanal Tedavisi, dişin travmaya uğraması, bakteriler tarafından çürütülmesi gibi sebepler sonrasında dişin içerisindeki canlı dokuların barındığı pulpa odasında bakterilerin üremesi sonucu zorunlu bir ihtiyaç haline gelen tedavi şeklidir.

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma, düzenli ve sık fırçalama alışkanlığına sahip olmanıza rağmen dişlerinizin rengi beyazlamaya bilir. Home bleaching ve office bleaching yöntemleriyle bembeyaz dişlere kavuşabilirsiniz.

Genel Anestezi Altında Tedavi

Merkezimiz genel anestezi altında diş tedavisi kapsamında verilebilecek diş hekimliği hizmetleri, ağız ve diş sorunlarının tipi ve derecesine göre; oral muayene, koruyucu uygulamalar, diş çekimleri, restoratif tedavileri gibi ağız diş sağlığı işlemlerini kapsar.

Ortodonti

Uzman Ortodonti doktorumuz tarafından çarpık dişleri, dişler arasındaki boşlukları alt ve üst çene dengesizliklerini kalıcı olarak düzeltiyoruz.

Pedodonti Tedavi

Pedodonti (çocuk dişleri tedavisi) kliniğimizde 0-14 yaş arası çocukların dişlerinin tedavisi özel ekipmanlar ve yöntemlerle yapılmaktadır. Tedaviden korkup yaptıramayan çocuklar için genel anestezi altında tedavi opsiyonu sunulmaktadır.

Gülüş Tasarımı

Gülüş Tasarımı diş, diş eti ve dudakların estetik kriterler göz önüne alınarak ayrı ayrı ve birbiri ile olan ilişkisinin değerlendirildiği “Altın Oran” kriterine uyularak detaylı estetik analizlerini kapsayan, gülüş şeklinin yeniden planlandığı bir işlemdir.

Botoks Uygulamaları

Botoks, botulinum toksini adı verilen, uygulandığı bölgede sinir ile kas arasındaki bağlantıyı bloke ederek geçici olarak kasların çalışmasını engelleyen bir ilaçtır. Kozmetik amaçlı yüzde mimik kaslarına uygulanır.

MERKEZ

Osmangazi Mah. 398. Sok. No: 9/A Haliliye / Şanlıurfa

ŞUBE

Atakent Mah. Atatürk Bulvarı Fuar Kavşağı No: 3A Karaköprü / Şanlıurfa

İLETİŞİM

0 850 241 86 82

E-MAİL

info@udentoconcept.com

Udento Concept

Meslek etiğine bağlı profesyonel ekibimizle amacımız, üst düzey teknolojik imkanlarla ve yüksek kaliteyle uygulanacak hizmetleri hastalarımıza sunmaktır.